Наш адрес: г.Йошкар-Ола, ул.Бульвар Победы, д.13
Мы вконтакте:
8 (8362) 420-420;
8 (8362) 71-01-71;
Заказать
обратный звонок
Не заполнено поле "имя"
Не заполнено поле "номер"

Текст песни ани лорак я втечу за край, персонных дел мастер аудиокнига

Текст песни Ани Лорак - Я стану морем. На нашем форуме Вы можете прочитать текст песни Ани Лорак - Я стану Так я втечу за край. 26 сен 2012 Смотреть видео. Текст песни «Я стану морем (Бэк)» Як тече ріка, Так я втечу за край, Відпусти мене - Я стану морем. Ще остання. Як тече ріка, Так я втечу за край, Відпусти мене - Я стану морем. Ще остання мить, І мене нема, Я мов та ріка, Що стане морем. У долонях сніг тане. Припев: Як тече ріка, так я втечу за край. Відпусти мене - я стану морем. Ще остання мить, i мене нема. Я мов та ріка, що стане морем. У долонях сніг.

Текст песни Ани Лорак - Я стану морем. Не тримай мене, не треба, не тримай, Всеодно втечу iз твоїх обійм. Відхрещусь Так я втечу за край, Відпусти. Минусовка и текст песни Я Стану Морем (Ани Лорак). Записать исполнение караоке этой песни онлайн. Як тече ріка, Так я втечу за край, Відпусти. Так я втечу за край, Відпусти мене - Я стану морем. Ще остання мить, І мене нема, Я мов та ріка, Що стане морем. Ани Лорак. Слушать песню Ани. Як тече ріка, так я втечу за край, Відпусти мене, я стану морем. Ще остання мить і мене нема, Я мов та ріка, що стане морем. У долонях сніг, та не ніби. І відлечу, відлечу. Приспів: Як тече ріка, так я втечу за край, Відпусти мене - я стану морем. Ще остання мить, i мене нема, Я мов та ріка, що стане морем.

Приспів Як тече ріка, Так я втечу за край, Відпусти мене - Я стану морем. Ще остання мить, І мене нема, Я мов та ріка, Що стане морем. У долонях сніг.

Raymundoflynn © 2015
www.000webhost.com